ОБЕРЕЖНІСТЬ ПЕРШ ЗА ВСЕ
3 лютого співробітниками Білгород-Дністровського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області спільно з працівниками відділу соціального захисту населення Мологівської сільської ради Білгород-Дністровського району проведено рейд серед підопічних соціального відділу в селі Молога. Зустрічі проведено з людьми похилого віку та особами, які перебувають в складних життєвих обставинах та яким було роз’яснено умови безпечного опалення житла, дотримання правил безпеки при експлуатації електрогосподарства та в цілому правил пожежної безпеки в побуті. Додатково громадянам були вручені пам’ятки з роз’ясненням правил пожежної безпеки та дій на випадок пожежі.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/0-02-05-9de816a6cc75558beadbfd5a6a2d7b67f7169e72c7d1a3829e3a39b7c122d666_a4d976957436d534.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/0-02-05-787b62e43402734a2f813b50deaf1c5d94efcb3a2f907dcf31077973a4f3063b_f7eecbfd0590b75e.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/0-02-05-3784f2a4a2331c1235be88be8412e1572fcd5e7915ca12a2a6020650ffa78fe9_a8e345a6c6f4101e.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/0-02-05-5934aa3962aff68779262210751cad53ca6f58e204cb2acdd28a6376b2b2efcd_24fdd5a8abf74b17.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/0-02-05-f3e4bae89056815f931ea35d013ff76a09eae4061f3eaf78d7d8ba4ee36e2726_585c707eca9b09aa.jpg)