ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ “ЛЮДИНА ДЛЯ ЛЮДИНИ”: ПІДТРИМУВАТИ, ДОПОМАГАТИ, ДБАТИ
Починаючи з листопада минулого року Міністерство соціальної політики України, Національна соціальна сервісна служба України та Координаційний центр з розвитку сімейного виховання та догляду дітей, який діє за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Європейського Союзу, з метою сприяння популяризації професії фахівця соціальної сфери, підвищення поваги до професії соціального працівника та надання цінності цій професії в українському суспільстві, проводили інформаційну кампанію „Людина для людини”.
В межах кампанії було відібрано 20 фахівців соціальної сфери, які розповіли надихаючі історії про свій професійний досвід.
Підтримувати, допомагати, дбати — ось гасло тих, хто завжди поруч, коли, здавалося б, уже нікого немає і допомоги чекати немає звідки. Жити не лише для себе, а й для того, щоб стати для іншої людини надійним плечем, а іноді й дороговказом.
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431479114_719488153707484_5369822064540181104_n-1024x512.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431495264_719488140374152_1469243615789927017_n-1024x512.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431532030_719488067040826_152666244313205898_n-1024x512.jpg)