СПЛИВАЄ ТЕРМІН ДІЇ СOVID-СЕРТИФІКАТІВ У ДІЇ. ЩО ЗМІНИЛОСЯ

Раніше СOVID-сертифікати, у яких закінчився термін дії, зникали із застосунку. Тепер вони залишатимуться в Дії, але будуть недійсними. Таке оновлення ми створили для того, щоб вся історія вакцинації від СOVID-19 залишилася в смартфоні. Тепер люди, які евакуювалися в безпечніші регіони країни чи за кордон, можуть довести, що пройшли вакцинацію, або зробити бустерну дозу, якщо ще не робили. Нагадаємо, що COVID-сертифікати в Дії взаємовизнані з Європейським Союзом. Це означає, що таким сертифікатом можна вільно користуватися за кордоном. Дбайте про своє здоров’я та бережіть одне одного.

Читати далі

ДО УВАГИ ВЕТЕРАНІВ АТО/ООС ТА ЧЛЕНІВ ЇХ РОДИН

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ ⒾВідповідно до Указу Президента України від 11 червня 2021 року №2308/2021З «Про додаткові заходи щодо забезпечення прав і свобод захисників України» та постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2021  року № 1298 «Про реалізацію експериментального проекту щодо утворення консультаційних центрів з питань забезпечення прав і свобод захисників України при місцевих державних адміністраціях», метою посилення забезпечення додержання гарантій захисту прав і основоположних свобод осіб, які відстоювали засади демократії, права та свободи людини під час Революції Гідності, учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і безпосередньо брали участь в антитерористичній операції, брали або беруть участь у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, осіб, які здійснювали волонтерську та правозахисну діяльність, інших осіб, які брали або беруть участь у захисті України, координації дій органів державної влади, органів[…Читати далі…]

Читати далі

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА ХВИЛИНА МОВЧАННЯ В БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ВІЙСЬКОВІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Низько схиляючи голови у невимовній скорботі за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, працівники Білгород-Дністровської районної військової адміністрації вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять громадян України, які віддали життя за свободу і незалежність України: всіх, хто воював, всіх військових, цивільних та дітей, всіх, хто загинув в боротьбі з російськими окупантами та внаслідок нападу російських військ на українські міста і села.

Читати далі

ДОВІДКА ЩОДО ЕПІДСИТУАЦІЇ ПО БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОМУ РАЙОНУ

 СТАНОМ НА 02.05.2022 РОКУ За інформацією КНП «Білгород-Дністровська ЦРЛ» Білгород-Дністровської та КНП «Татарбунарська багатопрофільна лікарня» загальна кількість хворих на COVID-19 становить 6 осіб, за минулу добу госпіталізовано – 1 особа, чекають на результати тесту – 1 особа, підключені до ШВЛ (штучна вентиляція легенів) – 2 особи, кисневозалежних – 6 осіб, на концентраторах (підтримка киснем) – 0, одужало – 0, померло – 0, всього ліжок – 205 шт., з них зайнято – 6.

Читати далі

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ НА ВЕЛИКДЕНЬ, НА ОДЕЩИНІ, В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Шановні одесити і мешканці Одеської області!Великдень у 2022 році ми відзначатимемо в умовах воєнного стану. А це означає, що потрібно буде дотримуватися правил безпеки і дотримуватися комендантської години.Одеська обласна військова адміністрації повідомляє, що з метою дотримання безпеки усіх мешканців міста і області, парафіян та духовенства, розпорядженням Начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, час комендантської години, у Великодню ніч, на території Одеси та Одеської області, встановлюється з 23:00 23 квітня до 05:00 24 квітня. ЧИ МОЖНА ВІДВІДУВАТИ ХРАМИ У ВЕЛИКОДНЮ НІЧ НА БОГОСЛУЖІННЯ? Ні! Традиційні нічні богослужіння у храмах будуть проходити за зачиненими дверима виключно за участі духовенства. У ЯКИЙ ЧАС МОЖНА ВІДВІДУВАТИ ХРАМИ? Після закінчення комендантської години, починаючи з 5 ранку, але необхідно врахувати час на дорогу до храму не порушуючи комендантську годину. ЯК БУДЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЬ ОБРЯД ОСВЯЧЕННЯ ЇЖІ НА ВЕЛИКДЕНЬ? Обряд освячення їжі, на Великдень в храмах, має здійснюватися також без масового скупчення людей, виключно з дотриманням правил[…Читати далі…]

Читати далі

КОНТРОЛЬ ЗА ЦІНАМИ НА ТОВАРИ ПЕРШОЇ НЕОБХІДНОСТІ НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

На виконання постанови КМУ  від 06.03.2022 № 223 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.1996 № 1548» та розпорядження Одеської обласної та Білгород-Дністровської районної військових адміністрації з метою забезпечення цінової стабільності в умовах воєнного стану щоденно здійснюється моніторинг за дотриманням суб’єктами господарювання норм чинного законодавства при формуванні, встановленні та застосуванні державних регульованих цін. З метою здійснення контролю на об’єктах роздрібної торгівлі проводяться цінові спостереження на товари, що мають істотну соціальну значущість.    Моніторингові обстеження цін проводяться як в мережах супермаркетів, так і в невеличких продуктових магазинах.   Крім того, робочою групою Одеської обласної військової адміністрації з 27 по 29 квітня поточного року було проведено повторний моніторинг цін у суб’єктів господарювання Білгород-Дністровського району з приводу необґрунтованого завищення цін на соціально значущі товари.           Про результати перевірки представники робочої групи з контролю за ціновою ситуацією ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області доповіли в ході селекторної наради з головами територіальних громад, що[…Читати далі…]

Читати далі

НАРАДА З ГОЛОВАМИ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

29 квітня поточного року голова начальник Білгород-Дністровської районної військової адміністрації Василь САМОКИШ провів селекторну нараду з головами територіальних громад за участю заступника голови Тетяни ДОМЧИНСЬКОЇ, представників фонду держмайна, районного відокремленого підрозділу ДУ «Одеський ОЦКПХ МОЗ» та керівників структурних підрозділів районної військової адміністрації. У ході наради були розглянуті питання щодо очікуваного виконання місцевих бюджетів територіальних громад району, стану соціального захисту внутрішньо переміщених осіб та виконання соціальної програми «Прихисток»,  забезпечення контролю за якістю питної води на території району тощо. Під час зустрічі учасники наради мали змогу ставити питання безпосередньо представникам відповідних держструктур та отримувати вичерпні відповіді. За результатами наради були дані відповідні доручення усім причетним особам.

Читати далі

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА ХВИЛИНА МОВЧАННЯ В БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ВІЙСЬКОВІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Щодня на території України йде руйнівна війна, щодня гинуть люди, полишають свої домівки мільйони українців. Щодня на наших серцях додаються нові невиліковні рани, які не загояться і через десятки років. І щоранку о 09:00 ми схиляємо голови у загальнонаціональній хвилині мовчання, вшановуючи світлу пам’ять громадян України, які віддали життя за свободу і незалежність України: всіх, хто воював, всіх військових, цивільних та дітей, всіх, хто загинув в боротьбі з російськими окупантами та в наслідок нападу російських військ на українські міста і села.

Читати далі

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО ЗА ПІДСУМКАМИ 65-ГО ДНЯ ВІЙНИ

Незламний народе найсміливішої країни! Завершується 65-й день нашої оборони. Ми бʼємо окупантів на всіх напрямках, де вони пробують наступати. Жорстка ситуація на Харківщині. Але в наших військових, у наших розвідників є важливі тактичні успіхи. На Донбасі окупанти роблять усе, щоб знищити будь-яке життя на цій території. Постійні жорстокі бомбардування, постійні російські удари по інфраструктурі та житлових районах свідчать про те, що Росія хоче зробити цю територію безлюдною. Тому оборона нашої землі, захист наших людей – це буквально боротьба за життя. Для Лисичанська, Сєвєродонецька, Попасної, Краматорська, Слов’янська, Мар’їнки та всіх інших міст і громад Донбасу, які російські війська хочуть перетворити на руїни, у цій війні вирішується абсолютно все. Тільки якщо Україна вистоїть, вони будуть жити. Якщо ж російським загарбникам вдасться реалізувати їхні плани хоча б частково, то в них іще вистачить артилерії та авіації, щоб зруйнувати до каміння увесь Донбас. Як вони зробили це з Маріуполем. У місті, яке було одним[…Читати далі…]

Читати далі

ДІТИ, ЯКІ ПЕРЕМІСТИЛИСЬ ВСЕРЕДИНІ КРАЇНИ БЕЗ СУПРОВОДУ БАТЬКІВ, ЗМОЖУТЬ ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ НА ПРОЖИВАННЯ

Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України, повідомила, що Уряд ухвалив рішення, яке забезпечує виплату допомоги на проживання в розмірі 3 000 гривень на місяць дітям, які є внутрішньо переміщеними особами і перемістились без супроводу законного представника. Рішення враховує різні форми влаштування та догляду за дітьми. «Через воєнні дії маємо ситуації, коли малолітні діти до 14 років евакуювались без супроводу батьків чи інших законних представників. Причини різні. Хтось втратив зв’язок з батьками через воєнні дії. В інших випадках батьки не могли евакуюватись разом з дитиною через стан здоров’я, необхідність догляду за іншим членом родини, службові обов’язки, і тому відправили дитину в умовно безпечне місце з родичем чи знайомим. Для того щоб такі малолітні діти могли отримати допомогу на проживання в розмірі 3000 гривень на місяць, рішення уряду надає можливість подати заяву від імені дитини родичам, особам, яких батьки або законні представники дитини письмово уповноважили супроводжувати її, а також людям, які тимчасово[…Читати далі…]

Читати далі
Перейти до вмісту