ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО ЗА ПІДСУМКАМИ 74-ГО ДНЯ ВІЙНИ

Українці й українки! Наші захисники й захисниці! Сьогодні – дуже важливий день. Для нас. Для нашого народу. Для нашої свободи. Саме тут, у Маріїнському палаці, сьогодні провів переговори з другом України – Прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо. Я вдячний Джастіну за візит у нашу державу. Саме зараз, саме в цей день – потужний жест підтримки й віри у майбутнє нашого народу. Провели двосторонні переговори – української та канадської делегацій. Домовилися про розширення економічної й оборонної співпраці. Маємо надзвичайно важливе рішення Канади – скасувати всі бар’єри в торгівлі строком на один рік. Дякуємо, Канадо. Ця домовленість досягнута на переговорах з паном Трюдо та працюватиме в інтересах як українського, так і канадського народу. Серед іншого, Канада має сильний потенціал у протимінній роботі. Розраховуємо, що цей потенціал буде застосований в Україні – там, де російські окупанти залишили тисячі мін, розтяжок, снарядів. У присутності пана Прем’єр-міністра нагородив сьогодні наших саперів, зокрема й малого, але дуже[…Читати далі…]

Читати далі

ЗВЕРНЕННЯ ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Чи може стати чорно-білою весна? Чи буває вічний лютий? Чи знецінюються золоті слова? На жаль, Україна знає відповіді на всі ці запитання. На жаль, ці відповіді – так. Щороку 8 травня разом з усім цивілізованим світом ми вшановуємо кожного, хто захищав планету від нацизму в роки Другої світової війни. Мільйони втрачених життів, скалічених доль, закатованих душ і мільйони причин, щоб сказати злу: ніколи знову! Ми знали ціну, яку сплатили за цю мудрість наші предки. Знали, як важливо вберегти її та передати нащадкам. Але й гадки не мали, що наше покоління буде свідком наруги над словами, що, як виявилося, є істиною далеко не для всіх. Цьогоріч ми кажемо «Ніколи знову» інакше. Ми чуємо «Ніколи знову» інакше. Це звучить болісно, жорстоко. Без оклику, а зі знаком питання. Ви кажете: ніколи знову? Розкажіть про це Україні. 24 лютого слово «ніколи» стерли. Розстріляли й розбомбили. Сотнями ракет о 4-й ранку, якими розбудили всю Україну.[…Читати далі…]

Читати далі

МАКСИМ МАРЧЕНКО ЗУСТРІВСЯ З ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТОМ НІМЕЦЬКОГО БУНДЕСТАГУ

Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко провів робочу зустріч з Віце-президентом німецького Бундестагу Катрін Гьорінг-Екардт. Ключова тема візиту високоповажної гості – ознайомлення з актуальною безпековою ситуацією в Одесі та Одеській області. «Візит до України, і на Одещину зокрема, для мене дуже важливий. Адже я хочу оцінити настрої та ситуацію, що тут панують і побачити все на власні очі. Я підтримую Україну і вважаю її частиною європейської сім`ї і моя політична сила є найбільш дружньою по відношенню до вашої держави. Опісля повернення до Німеччини за результати моєї подорожі буде складено звіт та визначено нові напрямки підтримки України. Бо я переконана що в інтересах Бундестагу не допустити успіху росії в загарбницькій війні», – наголосила Віце-президент німецького Бундестагу Катрін Гьорінг-Екардт. Начальник Одеської ОВА Максим Марченко в свою чергу звернув увагу на потребу у постачанні озброєння, яке дасть змогу захистити і Україну, і ЄС. Він подякував за сприяння в гуманітарній допомозі та наголосив[…Читати далі…]

Читати далі

СЬОГОДНІ 8 ТРАВНЯ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

8 травня в Україні, відзначають День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни. То ж сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко поклав квіти до пам’ятника Невідомому матросу і вшанував пам’ять жертв Другої світової війни. Варто нагадати, що у Другій світовій війні загинув кожен п’ятий українець. Внаслідок воєнних дій загинуло щонайменше 8 мільйонів українців. Із них більше 5.5 млн людей — мирне населення. «Усі ми у невичерпному боргу перед тими, хто віддав у тій війні свої життя, чия юність та молодість були перервані та покладені на вівтар перемоги і вшановуємо пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом. Ми пам’ятаємо жахи військового лихоліття з розповідей наших дідів, але сьогодні коли вже сучасне покоління українців боронить рідну землю від навали та окупації російського фашизму, ми особливо цінуємо та розуміємо ціну мирного життя. Ми не програємо, бо захищаємо рідну землю і для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські[…Читати далі…]

Читати далі

НАЧАЛЬНИК ОДЕСЬКОЇ ОВА ЗУСТРІВСЯ З ГОЛОВОЮ ПОВІТОВОЇ РАДИ ТУЛЧА (РУМУНІЇ)

Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко провів робочу зустріч з головою повітової ради Тулча (Румунії) Хорія Теодореску. На початку розмови Начальник Одеської ОВА подякував представникам румунської делегації за те, що Уряд Румунії надає всебічну підтримку, передусім військову допомогу, яка включає в  себе боєприпаси та пальне для потреб Збройних Сил України. «Для Одещини є важливою підтримка наших друзів і сусідів не тільки на рівні політичних заяв, але й на рівні особистих зустрічей між керівництвом регіонів та громад наших країн. Тож хочу вам подякувати за ту підтримку й допомогу, яку отримує Україна та Український народ від румунської сторони. І візит вашої делегації до Одеської області є надзвичайним проявом солідарності з нами у цей складний час» – зазначив Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.  Зі свого боку, голова повітової ради Тулчі Хорія Теодореску зазначив, що на всіх рівнях, починаючи від Президента Румунії, Парламенту, Уряду, навіть прості громадяни, — усі солідарні з українцями,[…Читати далі…]

Читати далі

НІКОЛИ ЗНОВУ!

Саме під таким гаслом 8 травня по всій Україні відзначають День пам’яті та примирення, присвячений жертвам Другої світової війни. В цей день увесь цивілізований світ вшановує десятки мільйонів людей, чиє життя було обірване насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй. Тих, хто загинув на фронтах, в окопах, і тих, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття. Серед них кожен п’ятий українець, а це понад 8 мільйонів військових і мирних громадян. Урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення відбулись і в місті Білгород-Дністровському біля Меморіалу Слави. Віддати шану усім загиблим у роки Другої світової війни та покласти квіти до Вічного вогню прийшли керівний склад районної військової адміністрації, міської ради, представники громадських організацій,  духовенства, правоохоронних органів та військових підрозділів. Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Українці воювали на боці антигітлерівської коаліції і зробили значний внесок у перемогу[…Читати далі…]

Читати далі

8 травня – День пам’яті та примирення

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВАСИЛЯ САМОКИША ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ! Сьогодні, 8 Травня, українці разом з мільйонами людей по всьому світу відзначають День пам’яті та примирення.  Друга світова війна забрала життя у десятків мільйонів людей і стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Українці воювали на боці антигітлерівської коаліції і зробили значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками гітлерівської Німеччини. Ціною стали надзвичайні втрати упродовж 1939–1945 років українців та представників інших національностей, які проживали на нашій землі. Тоді загинуло понад вісім мільйонів осіб. Щороку цей день служить нам нагадуванням, про те, що немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі! На превеликий жаль, цьогорічний День пам’яті та примирення українці зустрічають зі зброєю в руках. Сучасне покоління захисників України з честю продовжують героїчні традиції ветеранів Другої світової війни. Вони самовіддано виконують свій військовий обов’язок, проявляють мужність, героїзм і відданість Україні, відстоюють її незалежність та територіальну[…Читати далі…]

Читати далі

СПІЛЬНО ДБАЄМО ПРО ЗАВТРАШНІЙ ДЕНЬ

Нарада з головами територіальних громад та керівниками сільгосппідприємств відбулась 6 травня поточного року в приміщенні райдержадміністрації під головуванням начальника Білгород-Дністровської районної військової адміністрації Василя САМОКИША. В роботі наради також взяли участь заступник начальника Тетяна ДОМЧИНСЬКА та представники структурних підрозділів РВА. На порядку денному засідання було декілька питань, серед яких виконання місцевих бюджетів, формування та наповнення логістичних складів, що створенні на території району та інші організаційні питання, які стосуються стабільної життєдіяльності району. У ході зустрічі керівництво району подякувало присутнім аграріям та головам територіальних громад за співпрацю та взаєморозуміння. У ці важкі для нашої країни дні, тільки об’єднавши зусилля  та допомагаючи один одному, можна досягти значних успіхів і впевнено крокувати до Перемоги!

Читати далі

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС В БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ВІЙСЬКОВІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

6 травня 2022 року в Білгород-Дністровській районній військовій адміністрації відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За дорученням начальника Білгород-Дністровської районної військової адміністрації Василя САМОКИША, засідання комісії провела заступник голови Тетяна ДОМЧИНСЬКА. В роботі комісії взяли участь представники РУ ГУ ДСНС України в Одеській області, керівники структурних та територіальних підрозділів району. Про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, сільськогосподарських угідь протягом весняно-літнього пожежонебезпечного періоду поточного року присутнім доповів заступник начальника Білгород-Дністровського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області Олександр ЧУХАНЕНКО. Доповідач вніс на розгляд членів комісії пропозиції  щодо посилення профілактичної роботи серед місцевого населення відповідними працівниками органів місцевого самоврядування про дотримання правил протипожежної безпеки, більш жорсткого запровадження системи штрафів за порушення цих правил та до початку літнього сезону розробити й погодити Програми із створення місцевих пожежних команд. По другому питанню порядку денного щодо заходів з вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів на території району присутніх проінформував[…Читати далі…]

Читати далі

КООРДИНАЦІЙНИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ДІЄ ПРИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ВІЙСЬКОВІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

На виконання указу Президента України Володимира Зеленського, з метою ефективного надання допомоги громадянам, постраждалим внаслідок воєнних дій на території нашої держави, при Білгород-Дністровській районній військовій (державній) адміністрації було створено Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань. Роботу штабу очолює заступник голови-начальника Білгород-Дністровської районної військової адміністрації Максим БРИТКОВ. Стабільному функціонуванню гуманітарного хабу допомагають працівники районної адміністрації та волонтери. Основною метою діяльності штабу є оперативне реагування на проблеми населення та допомога громадянам у подоланні складних життєвих обставин у зв’язку зі збройною агресією російської федерації проти України. У своїй щоденній роботі гуманітарний штаб Білгород-Дністровського району активно співпрацює з Одеським обласним штабом та благодійними організаціями. Гуманітарна допомога зі штабу організовано розподіляється між усіма територіальними громадами, відповідно до наданих заявок. Також Координаційний штаб, за потреби, передає гуманітарну допомогу медичним закладам району, військовим формуванням та підрозділам ДСНС. Сьогодні перемога залежить від кожного з нас, і кожен, сумлінно працюючи на своєму місці, здатен її наблизити.

Читати далі
Перейти до вмісту