Обласна робоча група у складі експертів з Департаменту охорони здоров’я, Обласного центру громадського здоров’я, фахівців медичних установ Одеської області 9 червня поточного року здійснила моніторинговий візит до Старокозацької територіальної громади, з метою надання роз’яснень щодо організації забезпечення медичної допомоги, санітарного та епідемічного благополуччя внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території сільської ради. У моніторинговому виїзді, за дорученням голови-начальника Білгород-Дністровської районної військової адміністрації Василя САМОКИША, також взяли участь заступник голови Тетяна ДОМЧИНСЬКА та спеціалісти районної військової адміністрації. Голова Старокозацької сільської ради Вадим БОЙКО ознайомив учасників робочої групи з поточною ситуацією щодо розміщення внутрішньо переміщених осіб на території громади, забезпечення якісною питною водою, дотримання санітарно-епідеміологічних заходів та інші проблемні питання, що виникають впродовж проживання тимчасово переселених осіб, та шляхи їх вирішення. Головний лікар КНП «Старокозацька районна лікарня» Олександр БОДНАР проінформував учасників робочої групи з переліком медичних послуг й побудовою маршрутів, що надаються місцевим мешканцям та внутрішньо переміщеним, які проживають на території[…Читати далі…]
Читати далі