22 ЧЕРВНЯ – День Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ (ВІЙСЬКОВОЇ) АДМІНІСТРАЦІЇ ВАСИЛЯ САМОКИША ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ! 22 червня в Україні вшановують пам’ять мільйонів співвітчизників: фронтовиків, трудівників тилу, вдів і дітей війни, усіх тих, хто день за днем наближав Перемогу у Другій світовій війні. На боротьбу з фашистськими загарбниками постав увесь народ. І такої єдності, такого святого братерства, такої міцної віри в Перемогу ще не знала історія! Також цього скорботного дня ми схиляємо голови у хвилині мовчання перед пам’яттю мільйонів полеглих воїнів-визволителів, які загинули на полі брані, та невинних жертв, чиї життя забрала жорстока війна. Сьогодні знову сини та доньки українського народу зі зброєю в руках боронять рідну землю від агресора, захищають територіальну цілісність і незалежність України, нашу свободу, наше майбутнє. Честь і слава героям! Вічна пам’ять загиблим! З повагою Голова-начальник Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ
Читати далі