ЗВЕРНЕННЯ ВОЛОДИМИРА ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО НАПРИКІНЦІ 125-ГО ДНЯ ПОВНОМАСШТАБНОЇ ВІЙНИ
Українці! Українки! Всі наші захисники й захисниці! Щойно я взяв участь у спеціальному засіданні Ради Безпеки ООН, яке було скликане на прохання України. Скликане Албанією – ця держава головує в Радбезі. Ми задіяли всі міжнародні важелі, щоб притягнути Росію до відповідальності за державний тероризм. За все зроблене російською армією проти українців у Кременчуці, в Очакові, в Лисичанську, у Харкові, в Дніпрі, у багатьох-багатьох інших містах України. Станом на цей вечір загальна кількість російських ракет, які вдарили по наших містах, – уже 2811. А скільки ще авіабомб, скільки артилерійських снарядів… Рада Безпеки ООН сьогодні стоячи вшанувала памʼять усіх українців, убитих російською армією на нашій землі. Члени російської делегації озирнулися на всіх присутніх у залі Радбезу і теж вирішили встати – просто щоб не виглядати вбивцями відверто. Але всі знають, що це саме російський терор, саме російська держава вбиває ні в чому не винних людей на цій війні, розв’язаній проти українського народу. Я[…Читати далі…]
Читати далі