7 ЛИПНЯ – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ПРИРОДНО-ЗАПОВІДНОЇ СПРАВИ
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ (ВІЙСЬКОВОЇ) АДМІНІСТРАЦІЇ ВАСИЛЯ САМОКИША Шановні працівники природно-заповідної справи Білгород-Дністровського району! Вітаю Вас з професійним святом! Завдяки Вашій важливій діяльності в нашій країні зберігається та відновлюється біологічне й ландшафтне різноманіття, відбувається розвиток територій та об’єктів природно-заповідного фонду України. На сьогоднішній день в структурі природно-заповідного фонду Білгород-Дністровського району функціонують два Національні природні парки, що входять до десяти найкращих Національних парків України. Бажаю усім працівникам, науковцям, екологам природно-заповітних парків, а також громадянам які вболівають за природнє середовище нашого краю сил, наснаги, невичерпної енергії у благородній справі збереження рідної природи та екологічної рівноваги планети, міцного здоров’я і мирного неба над головою! «Збережемо природу – збережемо Україну!» З повагою голова-начальник Білгород-Дністровської районної військової адміністрації Василь САМОКИШ
Читати далі