На Одещині стартував Тиждень ментального здоров’я для дітей та підлітків
Сьогодні молодь живе у час тривог і внутрішніх переживань, про які дорослі не завжди встигають почути. Саме тому наше спільне завдання навчитися бути уважнішими, ближчими та підтримуючими. Тиждень ментального здоровʼя – це спільна ініціатива Одеської обласної державної адміністрації, Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ювенальної превенції та Міжнародний благодійний фонд “Ваше Місто”. Розпочинаємо тиждень з ролика про кібербезпеку. Адже сьогодні емоційний стан дітей тісно повʼязаний з цифровим середовищем, у якому вони щодня перебувають. Упродовж тижня також заплановано: презентація соціальних роликів та тематичних рілсів проведення просвітницької роботи з освітянами та фахівцями, які працюють з дітьми та підлітками поширення інформаційних матеріалів про підтримку, важливість своєчасного звернення про допомогу, розуміння емоційних сигналів та тривожних змін у поведінці дітей. Крім того, буде проведено воркшоп для працівників сфери освіти, присвячений створенню безпечного середовища та підтримці дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Ментальне здоров’я молоді – це не про сьогодні. Це про наше майбутнє.
Читати далі