АПАРАТНА НАРАДА З КЕРІВНИКАМИ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ТА АПАРАТУ
Про виконання місцевих бюджетів району за підсумками 2023 року та обсяги вільних залишків коштів станом на 01 січня 2024 року, хід виконання мобілізації людських і транспортних ресурсів на території району, виконання Комплексної програми реалізації регіональної політики щодо внутрішньо переміщених осіб на 2023-2025 роки, стан готовності захисних споруд цивільного захисту на території району в умовах режиму воєнного стану та з інших питань інформували керівники структурних підрозділів в ході апаратної наради, яка відбулась 23 січня поточного року.
Засідання провів голова (начальник) Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/2-11-1024x642.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/3-2-1024x569.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/4-1-1024x825.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/5-2-1024x922.jpg)