НАЧАЛЬНИК ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ МАКСИМ МАРЧЕНКО ЗУСТРІВСЯ З ВІЦЕ – ПРЕЗИДЕНТОМ НІМЕЦЬКОГО БУНДЕСТАГУ КАТРІН ГЬОРИНГ-ЕКАРДТ
Герінг-Екардт зазначила що нинішній візит до України, і на Одещину зокрема, для неї дуже важливий, бо вона має можливість отримати реальне уявлення про ситуацію в стратегічно важливому місті на Чорному морі та дізнатися з перших вуст про наслідки зернової блокади.
«Радий вдруге вас вітати на одеській землі! Переконаний, що ваш черговий візит є актом підтримки урядом Німеччини України. Дякую за вашу мужність та впевнений в посиленні нашої майбутньої співпраці» – сказав на початку розмови Начальник Одеської ОВА.
Максим Марченко ознайомив Катрін Гьоринг-Екардт з жахливими наслідками ударів з використанням ракет нанесених російською армією безпосередньо по території Одеси та Одеської області.
Також сторони обговорили подальшу допомогу від німецького Уряду, яка необхідна для посилення нашої оборони і відвівали Одеський морський торговельний порт.
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/295072847_409822277845828_5450982492852324893_n.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/295459263_409822114512511_5940311458913459040_n.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/295231664_409822131179176_7392341581778372677_n.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/295385910_409822151179174_516896600610840074_n.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/295227792_409192961242093_129716681751944068_n-1.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/295032020_409822297845826_7436346356772500946_n.jpg)