КООРДИНАЦІЙНИЙ ШТАБ З ГУМАНІТАРНИХ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПИТАНЬ НАДАВ ДОПОМОГУ МЕШКАНЦЯМ СЕЛИЩА СЕРГІЇВКА
Продуктові набори, дитяче харчування, засоби особистої гігієни та корми для тварин були передані Координаційним штабом з гуманітарних та соціальних питань, що створений та функціонує при Білгород-Дністровській районній державній (військовій) адміністрації, мешканцям Сергіївської селищної громади.
Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань і надалі працюватиме у напрямку надання допомоги усім, хто її потребує.
Разом наближаємо Перемогу!
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/16368.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/25306.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/35034.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/42822.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/98121.jpg)