КООРДИНАЦІЙНИЙ ШТАБ З ГУМАНІТАРНИХ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПИТАНЬ ПОСТІЙНО НАДАЄ ДОПОМОГУ
Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань, що створений та функціонує при Білгород-Дністровській районній державній (військовій) адміністрації здійснив розвантаження гуманітарної допомоги, отриманої від обласного Координаційного штабу з гуманітарних та соціальних питань Одеської військової адміністрації.
Як зазначалось раніше, до складу гуманітарного вантажу увійшли продуктові набори, дитяче харчування та засоби гігієни.
Вся отримана допомога в подальшому розподілятиметься між територіальними громадами Білгород-Дністровського району для подальшої передачі внутрішньо переміщеним особам, які тимчасово проживають на території нашого району.
Разом наближаємо Перемогу!
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/41339.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/59794.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/67323.jpg)