ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ ОСВІТИ: УЧНІ ОДЕЩИНИ НАДОЛУЖУЮТЬ ОСВІТНІ ВТРАТИ ЗАВДЯКИ ІННОВАЦІЙНИМ ТЕХНОЛОГІЯМ

З метою забезпечення доступу до якісної освіти для учнів, які через війну чи інші обставини втратили можливість навчатися офлайн Асоціація інноваційної та цифрової освіти (AIDE) за підтримки ЮНІСЕФ та Одеської обласної державної адміністрації на півдні України вже відкрила 46 центрів, 19 з яких – в Одеській області. Центри допомагають школярам надолужити освітні втрати, надають психосоціальну підтримку, використовують сучасні цифрові інструменти.

Вчора, 8 квітня, черговий Цифровий освітній центр відкрився в гімназії №2 у м. Білгород-Дністровський.

На урочистий захід завітали заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Антон ШАЛИГАЙЛО, директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Олександр ЛОНЧАК, голова (начальник) Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ, заступник Голови Асоціації інноваційної та цифрової освіти (AIDE) Дмитро БОНДАРЕНКО, координаторка Цифрових освітніх центрів (DLС) в Одеській та Херсонській областях Наталія ПІДГУРСЬКА, представники з питань освіти ЮНІСЕФ, представники відділу освіти м. Білгорода-Дністровського, адміністрація закладу освіти та координатори Цифрових освітніх центрів (DLС) в м. Білгород-Дністровський.

В ході візиту до DLС №17 запрошені мали змогу познайомитись з усіма сервісами, доступними для роботи учителів та учнів у плані навчання та загального розвитку. Координатори Цифрового освітнього центру продемонстровали роботу дітей з квізами – так званими тестами із шкільних предметів та загальної інформації, а також гру «Minecraft Education», під час якої діти знайомляться з життєвими ситуаціями та вчаться їх вирішувати самостійно.

У Цифрових освітніх центрах учням 1-11 класів є можливість користуватися наступними сервісами:

➡️надолужувати освітні втрати за допомогою Штучного Інтелекту;

➡️ навчатися за допомогою Бази Кейсових Уроків, застосовувати технологію «перевернутого класу» або опановувати онлайн курси у форматі SCORM;

➡️ отримувати індивідуальні онлайн-консультації з семи предметів та консультації для учнів початкової школи через інноваційний застосунок “Убер-Школа”;

➡️ розвивати важливі навички XXI століття на «Уроках для життя»;

➡️ навчатись через ігрову освітню платформу «Minecraft Education»;

➡️ покращити рівень знань з української та іноземних мов;

➡️ отримати психологічну допомогу та соціально-емоційну підтримку;

➡️ пройти тестування та тренінги з профорієнтації і створити особистий «Паспорт Здібностей», щоб обрати професію своєї мрії.

“Ми приділяємо значну увагу освітній підготовці молоді. Останнім часом ми значно покращили можливості учнів та їх доступ до очної освіти через відбудову закладів освіти, створення сучасних укриттів, реформі у системі харчування тощо. У цьому переліку і створення таких Цифрових освітніх центрів для школярів. Ця робота ведеться завдяки нашим партнерам – ЮНІСЕФ та Асоціації інноваційної та цифрової освіти”, – зазначив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Антон ШАЛИГАЙЛО.

и ещё 2

Перейти до вмісту