СЕЛЕКТОРНА НАРАДА З ГОЛОВАМИ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
Чергова нарада в режимі відеоконференцїі з головами територіальних громад та спеціалістами з мобілізаційної роботи з питань стану проведення в Білгород-Дністровському районі мобілізаційних заходів відбулась сьогодні, 30 липня, під головуванням очільника Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василя САМОКИША.
Відкриваючи нараду Василь САМОКИШ проінформував учасників онлайн-заходу щодо завдань, які стоять на порядку денному виконання органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та інших структур, а також підвів підсумки проведеної роботи щодо мобілізації військовозобов’язаних за минулий місяць.
Більш докладніше про результати проведення заходів з мобілізації людських ресурсів у розрізі громад, про виконання доведених завдань, співпрацю органів місцевого самоврядування із представниками РТЦК та СП і правоохоронними органами присутнім доповідали головний спеціаліст відділу мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Віктор ОСТАПЕНКО та головний спеціаліст відділу з питань управління персоналом Олексій ДЕМЕНТЬЄВ.
Окрім того спеціалістами надавались роз’яснення новацій у чинному законодавстві та вирішувались нагальні питання.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/1ed4ce25-f237-4842-a248-e34d2a6c1eec.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/zobrazhennya_viber_2024-07-11_10-04-41-174-1-1024x768.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/zobrazhennya_viber_2024-07-30_09-37-20-863-1024x743.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/zobrazhennya_viber_2024-07-30_09-37-29-923-1024x796.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/zobrazhennya_viber_2024-07-30_09-37-30-439-1024x768.jpg)