СОЛОДКІ ПОДАРУНКИ ДІТЯМ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ
За дорученням голови (начальника) Білгород-Дністровської райдержадміністрації Василя САМОКИША, 2 травня начальник служби у справах дітей Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Наталія ІКОННІКОВА привітала з прийдешніми Великодніми святами дітей загиблих військовослужбовців Татарбунарської громади. А також побажала здоров’я, щастя, любові, миру та душевного спокою.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-1.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-1-1024x630.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-3.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/whatsapp-image-2024-05-02-at-19.10.09-1-461x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/whatsapp-image-2024-05-02-at-19.10.09-461x1024.jpeg)