СЬОГОДНІ НАЧАЛЬНИК ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ МАКСИМ МАРЧЕНКО РАЗОМ З ОДЕСЬКИМ МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ ГЕННАДІЄМ ТРУХАНОВИМ ВІДВІДАВ ОДИН З ЛОГІСТИЧНИХ ЦЕНТРІВ, ЯКІ СФОРМОВОНІ НА ОДЕЩИННІ
“Я переконався, що на продовольчому складі Одеської ОВА сформовано вже більше 150 тонн продовольства: цукор, макарони, згущене молоко, м’ясні та рибні консерви, рис, сухарі, консервовані овочі. На даний час формується запас з 50 тонн борошно фасованого, здійснюється підготовка до переробки першої партії м’ясної сировини обсягом 20 тонн для виробництва м’ясних консерв. При формуванні продовольчих запасів перевага віддається регіональним виробникам продуктів харчування” – відзначив Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.
![](https://izmail-rda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/274707907_326108822883841_8628687432536151084_n.jpg)
![](https://izmail-rda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/275980477_326108862883837_865744537245852359_n.jpg)
![](https://izmail-rda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/276123400_326108616217195_1368951468978732121_n.jpg)
![](https://izmail-rda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/275234341_326108649550525_1974802457609075759_n.jpg)
![](https://izmail-rda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/274550744_326108689550521_3327837903961331910_n.jpg)
![](https://izmail-rda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/275731693_326108742883849_3796556437456244409_n.jpg)
![](https://izmail-rda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/274723251_326108769550513_9218492227380870865_n.jpg)