ВДОМА, У ШКОЛІ ТА НАВІТЬ БЕЗ ЗВ’ЯЗКУ: НАВЧАЙТЕСЯ ЕФЕКТИВНО ІЗ ЗАСТОСУНКОМ «ВИВЧАЮ — НЕ ЧЕКАЮ»!
МОН та громадські організації «War Child» і Освіторія пропонують цифрове рішення для навчання — зручний застосунок, який можна завантажити на смартфон або комп’ютер.
Застосунок базується на методиці мікронавчання: допомагає школярам 1-4 класів опановувати математику та розвивати навички читання через пізнавальні відеоуроки від українських вчителів і методистів.
Дізнавайтеся більше в добірці зображень і завантажуйте за покликанням: https://primary.org.ua.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/6-9-1024x1024-1.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/5-11-1024x1024-1.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/4-11-1024x1024-1.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/3-11-1024x1024-1.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-11-1024x1024-1.jpg)