ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ПРАВ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ Є ВАЖЛИВИМ ЗАВДАНННЯМ
В Україні діти з особливими потребами потребують додаткових гарантій та підтримки. Діти з інвалідністю мають право на належний рівень підтримки та можливість розвиватися на рівних з іншими дітьми. Сім’ї, які виховують дітей з інвалідністю, стикаються з багатьма труднощами, такими як доступ до освіти, медицини та соціальної підтримки.
Так, сьогодні, 25 квітня, начальник служби у справах дітей Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Наталія ІКОННІКОВА, спільно із спеціалістами служби у справах дітей, взяла участь в онлайн-заході «Соціально-правові аспекти виховання дітей з особливими потребами», який організований Фондом Ріната АХМЕТОВА.
В ході зустрічі розглянули низку питань таких як, правова модель інвалідності дитини в контексті Конвенції про права людей з інвалідністю, механізми захисту прав дітей з інвалідністю: чому вони не працюють, забезпечення дітей з інвалідністю реабілітаційними послугами, соціальні послуги для дітей з інвалідністю та їхніх батьків тощо.
Також в заході прийняли участь служби у справах дітей, фахівці із соціальної роботи, батьки – вихователі, прийомні батьки та усиновлювачі.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-26-at-18.52.35-1-1024x768.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-26-at-18.52.35-1024x768.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-26-at-18.44.52-1-1-1024x768.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-26-at-18.44.52-1-621x1024.jpeg)