«Сьогодні – час нестандартних рішень, тому співробітники Мінветеранів працюють без зайвої бюрократії», – Юлія Лапутіна
В умовах воєнного стану співробітники Міністерства у справах ветеранів України в усіх областях продовжують працювати та надавати допомогу ветеранам та членам їхніх родин, сім’ям загиблих Захисників, військовим та цивільному населенню.
Так, завдяки спільній роботі фахівців центрального апарату та відділу Мінветеранів в Тернопільській області організовано супроводження та розселення родин з малолітніми дітьми з Києва та Житомира, які постраждали внаслідок військової агресії РФ.
![«сьогодні – час нестандартних рішень, тому співробітники мінветеранів працюють без зайвої бюрократії», – юлія лапутіна «сьогодні – час нестандартних рішень, тому співробітники мінветеранів працюють без зайвої бюрократії», – юлія лапутіна](https://mva.gov.ua/storage/app/sites/1/uploaded-files/WhatsApp%20Image%202022-03-17%20at%2007.09.35.jpeg)
Продовжується робота з гуманітарного забезпечення жителів Луганщини, які потерпають від обстрілів російських окупантів.
Представники відділу Мінветеранів у Луганській області організували збір гуманітарного вантажу для регіону. Допомогли їм у цьому представники Закарпатського обласного благодійного фонду «Надія Милосердя» та Благодійний фонд братів Чурило (м. Ужгород). У середу, 16 березня, черговий вагон з допомогою – продуктами харчування, медикаментами, засобами гігієни та теплими речами – від закарпатської громади вирушив на Луганщину.
![«сьогодні – час нестандартних рішень, тому співробітники мінветеранів працюють без зайвої бюрократії», – юлія лапутіна «сьогодні – час нестандартних рішень, тому співробітники мінветеранів працюють без зайвої бюрократії», – юлія лапутіна](https://mva.gov.ua/storage/app/sites/1/uploaded-files/photo_2022-03-16_16-39-41.jpg)
![«сьогодні – час нестандартних рішень, тому співробітники мінветеранів працюють без зайвої бюрократії», – юлія лапутіна «сьогодні – час нестандартних рішень, тому співробітники мінветеранів працюють без зайвої бюрократії», – юлія лапутіна](https://mva.gov.ua/storage/app/sites/1/uploaded-files/photo_2022-03-16_16-39-53.jpg)
Також співробітники Мінветеранів продовжують допомагати бійцям територіальної оборони на місцях. Так, представники відділу у Рівненській області відвідали Захисників, передали їм смаколики та дізналися про нагальні потреби.
![«сьогодні – час нестандартних рішень, тому співробітники мінветеранів працюють без зайвої бюрократії», – юлія лапутіна «сьогодні – час нестандартних рішень, тому співробітники мінветеранів працюють без зайвої бюрократії», – юлія лапутіна](https://mva.gov.ua/storage/app/sites/1/uploaded-files/WhatsApp%20Image%202022-03-17%20at%2010.47.27.jpeg)
«Мінветеранів продовжує системно реалізовувати державну ветеранську політику в умовах війни, – наголосила міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна. – Представники територіальних відділів Міністерства долучилися до роботи координаційних гуманітарних штабів при Військово-цивільних адміністраціях. Сьогодні – час нестандартних рішень, тому співробітники Мінветеранів працюють без зайвої бюрократії, шукають нові підходи для реалізації ветеранської політики та виконують свою роботу відповідно до нових викликів».