ПЕРЕСУВНА ВИСТАВКА ШКІЛЬНИХ МАЛЮНКІВ «НІХТО НЕ ВІРИТЬ У НАШУ ПЕРЕМОГУ, ЯК Я!» В БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОМУ РАЙОНІ
22 квітня розпочала свою мандрівку пересувна виставка шкільного малюнку «Ніхто так не вірить у нашу перемогу, як я!» Білгород-Дністровським районом. Першою громадою, яка відкрила двері цій події, стала Кароліно-Бугазька, а, сьогодні, 23 квітня, виставка завітала до Шабівської громади.
Конкурс шкільного малюнку «Ніхто так не вірить у нашу перемогу, як я!» проводився з метою розвитку у дітей почуття патріотизму, відповідальності за майбутнє своєї держави, виховання любові до Батьківщини, рідної мови, національної культури, моральної підтримки захисників України, виявлення і підтримки здібних, обдарованих та талановитих дітей.
Всього у районному етапі конкурсу від 16 територіальних громад Білгород-Дністровського району взяли участь 155 дітей. Журі розглянули 226 шкільних малюнків, у тому числі 100 робіт молодшої вікової категорії та 126 робіт старшої вікової категорії. 30 найкращих робіт було направлено для участі у обласному конкурсі.
За результатами підведення підсумків обласного етапу конкурсу у 2023/2024 навчальному році визначено 40 фіналістів обласного конкурсу, в їх число увійшли і учні нашого району.
21 березня 2024 року в Одеському літературному музеї була відкрита обласна виставка переможців обласного конкурсу, а з 22 квітня по 08 травня ця пересувна виставка працюватиме у Білгород-Дністровському районі.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-23-at-08.32.49-1-1024x526.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-23-at-08.32.49-2-1024x601.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-23-at-08.32.49-1024x352.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-23-at-08.32.50-1024x703.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-23-at-08.32.51-1-572x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-23-at-08.32.51-2-894x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-23-at-08.32.51-3-1-1024x652.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-23-at-14.21.25-1024x576.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-23-at-14.21.43-1024x576.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-23-at-14.21.59-1024x576.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-23-at-14.22.17-1024x576.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-23-at-14.22.42-1024x768.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-23-at-14.22.54-1024x768.jpeg)