ПРАЦІВНИКИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО МІЖРАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ АКЦІЇ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»
Сьогодні, 19 квітня працівники Білгород-Дністровського міжрайонного управління водного господарства долучились до щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та дня Довкілля – 2024 населених пунктів району. В рамках заходу колективно прибрали узбіччя автодоріг, прибережні захисні смуги водотоків, здійснили заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ та інші роботи з благоустрою.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-19-at-12.16.20-1-768x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-19-at-12.16.20-2-768x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-19-at-12.16.20-3-768x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-19-at-12.16.21-768x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-19-at-12.16.21-1-768x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-19-at-12.16.21-2-768x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-19-at-12.16.21-3-768x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-19-at-11.51.37-768x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-19-at-11.50.32-768x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-19-at-11.50.30-766x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-19-at-11.50.30-1-766x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-19-at-11.50.31-–-kopiya-766x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-19-at-11.50.32-1-–-kopiya-768x1024.jpeg)