Бути поруч. Коли йдеться про підтримку військових і їхніх родин ми настільки часто чуємо цю фразу, що вже й не замислюємося – а про що вона? Що означає «бути поруч»? Це насправді про частинку душі, яку ми вкладаємо у взаємодію.
Коли військовий приходить розібратися з бюрократичними нюансами та потребує якихось документів, а у відповідь отримує не сухе бурмотіння про «виконання чинних норм законодавства», а щиру зацікавленість у допомозі, бажання підказати і людяне ставлення. І вирішити питання «попри все», а не «якось так». Оце і є бути поруч.
Долучитися своїм фахом – це теж про бути поруч. Є безліч адміністративних, комунікаційних процесів, які потребують допомоги спеціалістів.
І щоб висловити вдячність військовому – не треба чекати, коли він стане ветераном. Бути поруч можна й треба вже зараз.
На основі прямого ефіру з психологинею Наталією Умеренковою на сторінці Координаційний центр КМУ / Mental Health UA у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», яка впроваджується за ініціативою першої леді Олена Зеленська.
#bezbariernist#безбарєрність#barrierfree
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437898079_815855753909573_4567134625498172937_n-1024x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438795829_815855767242905_6834490459006440998_n-1024x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438669845_815855837242898_8699819455001428282_n-1024x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438676340_815855823909566_2974388223973310976_n-1024x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437860019_815855813909567_6097831015718618979_n-1024x1024.jpg)