НОВОВВЕДЕННЯ В ЗАКОНОДАВСТВІ З ПИТАНЬ ВПО
15 квітня поточного року спеціалісти відділу соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської районної державної адміністрації взяли участь у зустрічі, яку провела Ірина СУНЦОВА, головний спеціаліст служби у справах дітей Білгород-Дністровської міської ради. Під час зустрічі обговорювалися особливості набуття статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, а також питання щодо залучення нових членів до складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб, створеній при Білгород-Дністровській районній державній адміністрації. Ця подія була орієнтована на внутрішньо переміщених жінок з дітьми, але також була відкрита для всіх, хто цікавиться цією темою.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-15-at-12.29.17-1-1-768x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-15-at-12.29.17-1024x768.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-15-at-12.29.18-1-768x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-15-at-12.29.18-768x1024.jpeg)