УЧАСТЬ У ВЕБІНАРІ З ПИТАНЬ ДОПОМОГИ НА ПРОЖИВАННЯ
Спеціалісти відділу соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської райдержадміністрації днями взяли участь у вебінарі «Хто з ВПО може отримувати допомогу на проживання?».
Захід організований ГО «Громадський холдинг» «ГРУПА ВПЛИВУ» за підтримки «Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) та британської допомоги (UK aid) від уряду Великої Британії.аході взяли участь керівники служб у справах дітей Одеської області, усиновлювачі та працівники соціальної сфери.
Участники семінару отримали вичерпну інформацію в ході зустрічі.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-09-at-21.00.05-2-1-768x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-09-at-21.00.05-1-1024x768.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-09-at-21.00.05-1024x747.jpeg)