ВИНОРОБСЬКА ГАЛУЗЬ – ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ОДЕЩИНИ
Сьогодні, 10 квітня, спеціалісти відділу економіки та агропромислового розвитку Білгород-Дністровської райдержадміністрації взяли участь в засіданні Ради Української корпорації по виноградарству і виноробній промисловості «Укрвинпром», в режимі відеоконференції.
У ході онлайн-засідання були розглянуті питання: контроль на вітчизняному ринку винограду та якості вина, методи запобігання фальсифікації; питання щодо запровадження санкцій проти країн, які підтримують країну-агресора; щодо продовження перехідного періоду на географічне зазначення Cognak/коньяк для вітчизняних виробників; національного регулювання відносин з торговельними мережами; про прийняття нових підприємств до складу корпорації Укрвинпром та встановлення розмірів вступного та річного членських внесків тощо.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/whatsapp-image-2024-04-10-at-15.13.48-1024x675.jpeg)