ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВІДКРИВАЄ НОВІ ГОРИЗОНТИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ
Сьогодні, 9 квітня, у Білгород-Дністровському районі було дано старт ІІІ районному етапу спортивних змагань в рамках проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». Він розпочався зональними зустрічами команд з волейболу серед юнаків у місті Білгороді-Дністровському, селищі Сарата, селах Кулевча та Рибальське (Дивізійська ТГ).
Підтримати юних волейболістів, що змагались за право участі в обласному етапі в стінах ЗЗСО №7 м. Білгород-Дністровський, завітав голова (начальник) Білгород-Дністровської районної держаної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ, начальник управління освіти Білгород-Дністровської міської ради Олена ПРИНЦ та інші запрошені.
Вітаючи усіх із початком змагань, Василь САМОКИШ побажав і учасникам змагань, і їх тренерам перемог у спорті й в особистому житті, позитивних емоцій, натхнення, енергії та наснаги.
Під час спортивного протистояння школярі продемонстрували сильний, вольовий характер та відточену техніку гри у волейбол. У залі панувала атмосфера завзятого суперництва, бажання проявити здібності, командний дух та впевненість у свої сили.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-4-1024x330.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-2-1024x776.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/3-3-1024x828.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/4-3-1024x601.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/5-1024x577.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/6-1024x574.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/7-1024x645.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/8-1024x755.jpg)