ПЕРЕВІРКА ДЕЛЕГОВАНИХ ПОВНОВАЖЕНЬ В ТАТАРБУНАРСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ
З метою перевірки делегованих повноважень та підвищення ефективності роботи виконавчих органів місцевого самоврядування, 24 березня поточного року в Татарбунарській міській раді працювала виїзна комісія у складі спеціалістів Білгород-Дністровської районної державної адміністрації відповідних структурних підрозділів за різними напрямками діяльності. Членами комісії перевірялись питання соціально-економічного напрямку, взаємодії органів місцевого самоврядування з органами виконавчої влади, соціальний захист родин та дітей пільгових категорій, планування та облік, в галузі бюджету, фінансів і цін, житлово-комунального господарства, ведення діловодства тощо.
За підсумками проведеної роботи надавались роз’яснення та рекомендації для покращення виконання органами місцевого самоврядування делегованих їм повноважень.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-27-at-6.41.11-pm-770x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-28-at-9.35.05-am-1024x766.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-28-at-9.35.21-am-766x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-27-at-3.55.40-pm-461x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-27-at-3.55.13-pm-461x1024.jpeg)