УЧАСТЬ У ВЕБІІНАРІ
20 березня, начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Наталія ІКОННІКОВА, спільно з працівниками служби, прийняла участь в онлайн-вебінарі на тему: «Дитинство без насильства». В засіданні взяли участь керівники служб у справах дітей Одеської області, працівники освітньої та соціальної сфери.
Вебінар впроваджений в межах проєкту “Право на сім’ю”, що реалізується організацією за підтримки Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).
Учасники мали змогу отримати відповіді на низку питань: від першої психологічної допомоги до методів ненасильницького спілкування та створення арт-буків.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-22-at-11.54.44-1-2.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-22-at-11.54.44-2.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-22-at-11.54.14-1.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-22-at-11.52.26-1.jpeg)