ГЕРОЙ САРАТСЬКОЇ ГРОМАДИ НАГОРОДЖЕНИЙ ПОСМЕРТНО
21 березня у приміщенні Саратської селищної ради відзначили орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі героя Олексія МАРУСИКА.
Очільник Білгород—Дністровської райдержадміністрації Василь САМОКИШ, спільно з Саратським селищним головою Вікторією РАЙЧЕВОЮ, передав орден рідним загиблого – дружині Анні Володимирівні та матері Альбіні Вікторівні.
Низький уклін і вічна пам’ять Герою, який віддав своє життя за незалежність і суверенітет України!
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-8-1024x587.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/1-18-1024x696.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/2-18-1024x745.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/3-13-1024x669.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/4-11-1024x766.jpg)