ВІДКРИТО ЩЕ ОДНУ ПОЛІЦЕЙСЬКУ СТАНЦІЮ
15 березня в селі Струмок Татарбунарської територіальної громади відбулось урочисте відкриття поліцейської станції, участь у якій взяв голова (начальник) Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ.
В ході заходу присутнім представили місцевого «шерифа» -майора поліції Андрія Анатолійовича КОЖУХАРА, який до цього працював дільничним у відділенні поліції № 2 Білгород-Дністровського районного відділу поліції. Новопризначений поліцейський здійснюватиме свою діяльність в селах Нерушай, Струмок, Спаське та Баштанівка Татарбунарської громади.
До відома громадян: поліцейська станція знаходиться за адресою: Білгород-Дністровський район, село Струмок, вулиця Перемоги 94-а. Зв’язатися з поліцейським офіцером громади можна за робочим телефоном (097) 851 18 12.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-15-at-12.05.20-1-1024x768.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-15-at-12.05.25-1024x768.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-15-at-12.05.02-1024x768.jpeg)