НАВЧАННЯ ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ З ПИТАНЬ РЕАЛІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНСЬКИХ ПОЛІТИК НА РІВНІ ГРОМАД
Завідувач сектору соціальної підтримки пільгових категорій населення та осіб з інвалідністю управління соціального захисту населення Білгород – Дністровської районної державної адміністрації Наталія ВОЛОСАТОВА, а також фахівці відповідного напрямку роботи Мологівської та Шабівської сільських рад пройшли навчання кейс – менеджерів у тренінговому центрі ГО «Простір можливостей» (м. Київ), за навчальною програмою «Система підтримки та супроводу ветеранів у громадах із застосуванням кейс-менеджменту». Головна мета проєкту – актуалізація та популяризація інституту ветеранського кейс менеджера (ВКМ), як ключового інструменту реалізації ветеранських політик на рівні громад та сприяння ефективної і всебічної реінтеграції ветеранів/ветеранок російсько-української війни, допомогти їм стати рушійною силою розвитку країни та громад, підтримати сім’ї ветеранів/ветеранок, сім’ї тих, хто захищає Україну і тих, хто повернувся з полону.
Програма розроблена для навчання представників місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також представників неурядового сектору, які планують працювати з ветеранами й ветеранками, їхніми родинами у частині їх супроводу й реалізації потреб.
Партнерами реалізації проєкту також є: USAID, ІСАР Єднання, Міністерство соціальної політики.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-13-at-08.59.43-768x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-13-at-09.04.22-1024x768.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-13-at-09.04.43-1024x768.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-13-at-09.05.02-1-1024x768.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-13-at-09.05.30-1024x768.jpeg)