Українські жінки – це сила! Після початку повномасштабного вторгнення кількість жінок, які стали на захист Батьківщини та долучились до українського війська, зросла на 40%.
Якщо раніше жінки могли проходити службу на посадах переважно медичних спеціальностей, діловодів і кухарів, то зараз українки на рівні з чоловіками борються з російськими загарбниками на передовій. Бо тільки разом ми можемо зупинити ворога.
📢 Розповідаємо про жінок в українській армії (і пишаємось ними) в нашому новому дописі.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/zhinky_v_armiyi4-819x1024.png)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/zhinky_v_armiyi3-819x1024.png)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/zhinky_v_armiyi2-819x1024.png)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/zhinky_v_armiyi-1-819x1024.png)