ЦІЛЬОВІ ЗУСРІЧІ З ПІЛЬГОВИМИ КАТЕГОРІЯМИ ГРОМАДЯН САРАТСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
6 березня поточного року працівники Саратського відділу соціального захисту населення управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської районної державної адміністрації спільно з фахівцями Саратського відділу Білгород-Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості провели зустріч з ветеранами та особами з інвалідністю внаслідок війни.
Учасників бойових дій було поінформовано про положення чинного законодавства з питань соціальної та професійної адаптації осіб, які звільняються або звільнені з військової служби, з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей таких осіб, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України, а також постраждалих учасників Революції Гідності, зокрема, про перелік спеціальностей, види та форми навчання у закладах професійної освіти, можливості отримання ваучера на навчання та гранту на власний бізнес.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/img-48ee03a2adcd3f4dbc6868d5eefe2cf4-v-1024x768.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/img-a63d88e321a1bfccc04263a57619cc86-v-1024x768.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/img-fb829be3cf4506b2c99f539d2559fd5b-v-1024x768.jpg)