ЦЕ БУЛО ФАНТАСТИЧНО
Дякуємо всім і кожному, хто був разом із нами під час офіційного відкриття другого етапу проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». 20 регіонів і столиця, учасники і почесні гості одночасно ніби дихали одним повітрям
Школярі, батьки, педагоги, амбасадори, військовослужбовці, владники і всі-всі-всі причетні! Ви – неймовірні!! Наведемо галасу і влаштуємо запеклі баталії у наймасштабніших учнівських змаганнях країни! Разом – переможемо
#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/421938185_122125078130149719_3081480408368730882_n-1024x682.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424592041_122125078328149719_277181314495189553_n-1024x682.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424599442_122125078238149719_4618468950192701029_n-1024x682.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424649867_122125078292149719_2187941236078570825_n-1024x682.jpg)