ГОРДІСТЬ НЕ ТІЛЬКИ ОДЕЩИНИ, А Й ВСІЄЇ УКРАЇНИ – ДАЯНА ЯСТРЕМСЬКА
Наша спортсменка увійшла в історію, здобувши участь у півфіналі Australian Open-2024. Її відданість спорту та невгамовне прагнення до вдосконалення вражають та служать натхненням для інших.
Начальник ОВА Олег Кіпер обговорив з Даяною актуальні питання у сфері спорту на Одещині. Вдячні видатній спортсменці за увагу та ідеї щодо розвитку тенісу.
Будемо працювати!
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424591209_784759230352129_1654182332047009326_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/425495547_784760350352017_5258317806073590251_n.jpg)