НОВЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ШКІЛ, НОВЕ МЕНЮ ДЛЯ ДІТЕЙ – 120 КУХАРІВ ОДЕЩИНИ РОЗПОЧАЛИ СЬОГОДНІ НАВЧАННЯ
На базі Кулінарного хабу Одеського центру професійної освіти стартували демонстраційні курси з підвищення кваліфікації шкільних кухарів. Протягом трьох днів 120 працівників харчоблоків з різних громад навчатимуть працювати з сучасним обладнанням та готувати страви з оновленого меню. Навчання міститиме теоретичні основи поєднані з практичною частиною.
Залучені відповідні експерти Держпродспоживслужби в Одеській області.
До 2027 року всі кухарі закладів освіти пройдуть відповідне навчання в рамках реформування системи шкільного харчування під егідою Першої леді Олени Зеленської.
Такі тренінги дозволять покращити умови організації збалансованого харчування у школах, а також змінити сам підхід до сервірування столів, культури харчування в цілому.
Проєкт реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України, спільно з ГО “Культ Фуд” та ГО “Національна асоціація громадського харчування”.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424810483_780995797395139_6794886969280977496_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424818268_780995824061803_2720094047597707576_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424828552_780995850728467_8589609481575151845_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424843117_780995884061797_7127974747147047997_n.jpg)