РОБОЧА НАРАДА В СЕРГІЇВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ
30 січня поточного року, перебуваючи з робочим візитом у Сергіївській селищній раді, голова (начальник) Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ, за участі Сергіївського селищного голови Анатолія ЧЕРЕДНИЧЕНКА, т.в.о.начальника відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та ЖКГ Галини ДОБРЄВОЇ, провів нараду з нагальних питань громади.
Зокрема йшлося про хід виконання мобілізації людських ресурсів на території громади, забезпечення безпеки та стійкості об’єктів критичної інфраструктури, цільове використання бюджетних коштів громади, проведення тендерів в рамках правового кола. Окрім того, Василь САМОКИШ наголосив на неухильному забезпеченні безпечного освітнього процесу та дотримання усіх передбачених державою пільг та допомог ВПО.
Також у ході засідання розглядались питання безперебійної роботи житлово-комунального господарства та надання послуг мешканцям громади в умовах воєнного стану.
По кожному з обговорюваних питань доповідали працівники селищної ради за відповідними напрямками роботи.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_1428-1024x681.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_1430-1024x694.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_1434-1-1024x454.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_1435-1024x566.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_1437-1024x552.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_1440-1024x688.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_1441-1024x682.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_1445-1024x526.jpg)