ТРИВАЄ ПІДГОТОВКА ДО ЗАПУСКУ ПЕРШОГО АЕРОТРАНСФЕРУ ОДЕСА-КИШИНІВ
Разом із українськими й молдавськими прикордонниками, митниками та представниками місії EUBAM провели нараду, де обговорили механізм роботи майбутнього трансферу.
Як це буде працювати:
1. Реєстрація пасажирів у електронній системі з прикріпленням копії квитка на літак відправленням із м. Кишинів, зазначенням особистих даних та відомостей про військовий облік, а також необхідності забезпечення перевезення осіб з інвалідністю.
2. Формування груп пасажирів за 2-3 дні до відправлення авіарейсів з м. Кишинів (основні: Кишинів – Стамбул, Кишинів – Варшава, Кишинів – Відень).
3. Відправлення автобуса з попередньо зареєстрованими пасажирами з
Одеси.
4. Перевезення пасажирів аеротрансфером з пришвидшеним проходженням митних та прикордонних процедур (не більше 30 хвилин перебування автобуса у зоні контролю).
Загальний плановий час поїздки – 4 години.
5. Прибуття автобуса до аеропорту
«Це має пришвидшити проїзд українців, які прямують до міжнародного аеропорту Кишинів та розвантажити пункти пропуску через кордон (в першу чергу в районі МПП «Маяки – Паланка – Удобне»). Організоване перевезення пасажирів також зменшить навантаження на дороги області легковими авто та покращить рівень обслуговування населення у сфері міжнародних перевезень.
Будемо робити все для того, аби запустити перші автобуси вже найближчим часом!», – заявив заступник голови Одеської ОВА Сергій Кропива.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/421789059_777817077713011_8491989375692629813_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/421792955_777817097713009_6006476723155990789_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/421793368_777817134379672_4039580784078552512_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/421809229_777817061046346_993394258069912015_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/422848911_777817107713008_7477500297176815542_n.jpg)