СЕЛЕКТОРНА НАРАДА З ГОЛОВАМИ СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ РАД БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ
25 січня поточного року під очільництвом голови (начальника) Білгород-Дністровської районної державної районної (військової) адміністрації Василя САМОКИША відбулась селекторна нарада з головами сільських, селищних, міських рад району, за участю представників РТЦК та СП.
В ході наради розглянули питання проведення заходів мобілізації людських і транспортних ресурсів на території району, стан забезпечення безпеки та стійкості об’єктів критичної інфраструктури району в умовах воєнного стану та ознайомились з результатами засідання робочої групи Одеської обласної державної (військової) адміністрації «Прозорість і підзвітність» від 24 січня.
По закінченню зустрічі Василь САМОКИШ акцентував увагу очільників громад на необхідності своєчасного подання декларацій.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/dsc_1390-1024x810.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/dsc_1394-1024x731.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/dsc_1395-1024x786.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/dsc_1396-1-1024x675.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/dsc_1397-1024x542.jpg)