РОБОЧИЙ ВІЗИТ ГОЛОВИ-НАЧАЛЬНИКА БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ (ВІЙСЬКОВОЇ) АДМІНІСТРАЦІЇ ДО ФЕРМЕРСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА «АВАНГАРД»
27 жовтня голова-начальний Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ, спільно з фахівцем відповідного напрямку роботи, з робочим візитом відвідали ПП «Агрофірма «Авангард» (керівник Василь ГОНЧАР). Господарство займається вирощуванням зернових культур та садівництвом.
Попри засуху в регіоні, господар сільгосппідприємства у вересні розбив ділянку площею 30 га під персиковий сад, а сьогодні площа вже повністю засаджена саджанцями молодих дерев, які налічують більше 8 сортів.
З великим ентузіазмом Василь ГОНЧАР поділився перевіреними методами боротьби з гризунами та іншими засобами захисту, щоб виростити здорове дерево. Станом на кінець жовтня, як зазначив керівник, землі господарства повністю засіяні озимими культурами.
В ході зустрічі очільник райдержадміністрації ознайомився з поточною роботою господарства, оглянув виробничі приміщення, сільськогосподарську техніку, обговорив перспективи розвитку підприємства та шляхи вирішення проблемних питань.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/2-23-1024x708.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/1-33-1024x681.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/3-15-1024x681.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/4-16-1024x740.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/5-9-1024x681.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/6-8-1024x721.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/7-4-1024x677.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/8-4-1024x578.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/9-5-1024x666.jpg)