«Пліч-о-пліч»
Проєкт «Пліч -о-пліч» – це не просто про допомогу у відновленні постраждалих внаслідок збройної агресії рф населених пунктів Херсонщини – це про те, що ми, українці, спільними кроками у єдності допомагаємо один одному, разом відбудовуємо, разом спільними кроками наближаємо нашу Перемогу!
Зазначаємо, що наразі у селі Киселівка Чорнобаївської територіальної громади завершені відновлювальні роботи щодо заміни покрівлі та вікон по 11-ти житлових будинках та тривають роботи ще по 8 житлових будинках. Сума витрат складає 3,432 млн. грн.
В селі Благодатне Чорнобаївської територіальної громади завершені відновлювальні роботи щодо заміни покрівлі та вікон по 6-х житлових будинках та тривають роботи по 14 житлових будинках. Сума витрат складає 1,720 млн. грн.
В селі Новодмитрівка Великоолександрівської територіальної громади завершено відновлювальні роботи по заміні покрівлі та вікон у 10-ти житлових будинках та тривають роботи ще по 3 будинках. Сума витрат складає 2,840 млн. грн.
Нагадаємо, проект фінансуватиметься з місцевих, обласного та державного бюджетів, а також за кошти благодійників.
Разом відбудуємо!
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/395327068_722012659960120_4462879290183383519_n.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/395332630_722012633293456_9002860241065243746_n-1.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/395311878_722012686626784_7963704879527427233_n-1-1.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/395311878_722012686626784_7963704879527427233_n.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/395327068_722012659960120_4462879290183383519_n-1.jpg)