ЩЕ ОДНЕ УКРИТТЯ ГОТОВЕ ДО ЕКСПЛУАТАЦІЇ
26 жовтня поточного року, відбулася перевірка стану та вводу в експлуатацію нової споруди цивільного захисту (найпростішого укриття) в Шабівській сільській раді.
Робочою групою, яку очолив т.в.о. начальника відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Олександр ЛЕКОНЦЕВ, було перевірено стан готовності укриття в приміщенні сільської ради. До складу комісії увійшли представники ДСНС, та органів місцевого самоврядування.
За результатом проведеної перевірки був складений акт оцінки готовності найпростішого укриття.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/395101683_660984436142178_4009075980876578666_n-1-1024x768.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/395133076_660986066142015_9115150298929624640_n-1024x768.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/395134594_660985222808766_4709224218430656875_n-1024x768.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/395143090_660986046142017_7630099239391719411_n-1024x768.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/395164087_660986012808687_1944094046857424769_n-1024x768.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/395166521_660984362808852_3022055736158936212_n-1024x768.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/395324325_660986032808685_4164654219457320287_n-1024x768.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/395330165_660984319475523_3642650602777648016_n-1024x768.jpg)