Спартакіада учнів закладів загальної середньої освіти в Саратській громаді
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274358984_356568572982437_1242576488245012501_n.jpg)
Згідно з календарем проведення обласної Спартакіади учнів закладів загальної середньої освіти, 22 лютого 2022 року на базі Новоселівського ЗЗСО І-ІІІ ст. – ліцей були проведені зональні змагання ІІ групи з волейболу (дівчата). У змаганнях взяли участь команди Саратської ТГ, Вилківської ТГ, Петропавлівської ТГ, Кілійської ТГ. Нашу громаду представляли учні Зорянського ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей – Георгієва Людмила, Райчева Валентина, Атанасова Кароліна, Колєва Валерія, Новоселівського ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей – Тітова Ганна, Бойштян Анастасія, Урсакі Валерія, Ревенко Тетяна, Страт Олена, Чебан Камелія, Пелін Ганна, Дулогло Марія, Маранчук Вікторія. За підсумками проведення змагань І місце посіла команда Саратської ТГ, ІІ місце – команда Вилківської ТГ, ІІІ місце – команда Петропавлівської ТГ, ІV місце – команда Кілійської ТГ. Кращими гравцями турніру стали – Тітова Ганна (Новоселівський ЗЗСО І-ІІІ ст. -ліцей) та Атанасова Кароліна (Зорянський ЗЗСО І-ІІІ ст. -ліцей). Команди – переможці були нагороджені кубками, медалями та грамотами. Нагородження проводив секретар Саратської селищної ради – Проданов Володимир Протасович. Дякуємо за сприяння у проведені змагань керівництву громади, Новоселівському ЗЗСО І-ІІІ ст. – ліцей, суддям змагань Підгірному В.П., Татарчук Г.Я. та Мокану Д.В. Бажаємо перемоги команді Саратської ТГ у фінальних змаганнях, які заплановані на 17 березня 2022 року.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274467374_356568809649080_6628374718044614900_n.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274501409_356568602982434_7568657706398827599_n.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274524312_356568942982400_3265978700239219350_n.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274534087_356568766315751_7579898603414149955_n.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274554640_356568796315748_9082503434769863443_n.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274561922_356568516315776_1052533739971779751_n.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274610013_356568856315742_4092136533140570034_n.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274626222_356568732982421_908771356577630636_n.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274655150_356568752982419_3496064420973001369_n.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274682519_356568909649070_297872003892982044_n.jpg)