УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ (ВІЙСЬКОВОЇ) АДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ
УЧАСТЬ У КРУГЛОМУ СТОЛІ «ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ КОАЛІЦІЇ 1325 СЕРЕД ПРЕДСТАВНИКІВ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД»
21 вересня поточного року представники управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської райдержадміністрації взяли участь у круглому столі «Популяризація діяльності Коаліції 1325 серед представників об’єднаних територіальних громад», в рамках реалізації проєкту «Адвокація діяльності Коаліції 1325 в м. Одеса задля подальшої імплементації її діяльності». Учасниками засідання обговорювались питання важливості створення Коаліції 1325, включення громад до роботи у коаліції, можливості коаліції у рамках забезпечення рівноправної участі жінок і чоловіків у прийнятті рішень щодо запобігання конфліктам та ряд інших питань.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-21_17-44-31-768x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-21_17-44-32-768x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-21_17-44-57-2-1-1024x768.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-21_17-44-57-3-768x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-21_17-44-57-4-768x1024.jpg)