СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ
УЧАСТЬ СПЕЦІАЛІСТІВ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ В ОБЛАСНІЙ ОНЛАЙН-НАРАДІ
Обласна селекторна нарада під головуванням начальника служби у справах дітей Одеської обласної державної адміністрації Наталії УТЮПІНОЇ відбулась 22 вересня поточного року з питань влаштування дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, в сімейні форми виховання.
В робочій нараді взяли участь начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія ІКОННІКОВА, служби у справах дітей Старокозацької, Маразліївської сільських рад, директор Центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Тетяна ТАРАНЕНКО.
Окрім вищезазначених, були обговорені інші проблемні питання та шляхи їх вирішення. За результатами зустрічі керівникам служб району надані відповідні доручення.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya-whatsapp-data_-2023-09-25-o-09.38.36.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya-whatsapp-data_-2023-09-08-o-18.40.09-1.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya-whatsapp-data_-2023-09-25-o-09.32.57-1024x768.jpg)