ВІДДІЛ ЕКОНОМІКИ ТА АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ
РОБОЧИЙ ВИЇЗД ДО ДП «ДГ «АНДРІЇВСЬКЕ» ІКОСГ НААН»
Питання дотримання законодавства про працю щодо легалізації працюючого персоналу, забезпечення вчасної виплати заробітної плати та погашення заборгованостей з виплати заробітної плати за попередні роки були розглянуті в ході робочої поїздки, яку здійснили т.в.о. начальника відділу економіки та агропромислового розвитку райдержадміністрації Олена МЕДУШІВСЬКА та спеціаліст відділу Сергій ПОСТОЛАТІЙ до сільгосппідприємства ДП «ДГ «АНДРІЇВСЬКЕ» ІКОСГ НААН», керівником якого є Вадим Вікторович ЛАЩЕВ.
У ході моніторингу представники райдержадміністрації поспілкувалися із головним бухгалтером та іншими спеціалістами агропідприємства, провели консультативно-роз’яснювальну роботу та надали ряд рекомендацій.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/yzobrazhenye_viber_2023-09-14_16-18-50-624-768x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/yzobrazhenye_viber_2023-09-14_16-18-51-037-768x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/yzobrazhenye_viber_2023-09-14_16-18-51-285-768x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/yzobrazhenye_viber_2023-09-14_16-18-51-528-1024x768.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/yzobrazhenye_viber_2023-09-14_16-18-51-741-1024x768.jpg)