СЕЛЕКТОРНА НАРАДА З КЕРІВНИКАМИ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ
13 вересня поточного року під очільництвом голови Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Василя САМОКИША відбулась селекторна онлайн-нарада з представниками закладів охорони здоров’я Білгород-Дністровського району.
Згідно порядку денного розглядалось питання готовності закладів охорони здоров’я Білгород-Дністровського району до осінньо-зимового (опалювального) періоду. Керівники закладів охорони здоров’я територіальних громад інформували щодо проведеної роботи та стану готовності до опалювального сезону.
Заступник начальника Білгород-Дністровського управління ДСНС Андрій КЛІМОВ проінформував присутніх засідання щодо виявлених порушень вимог пожежної, техногенної безпеки у закладах охорони здоров’я та нагадав про основні вимоги безпеки при експлуатації електрогенераторів.
Під час наради головою було надано ряд доручень.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/4-2-1024x602.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/1-1-1024x808.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/dsc_0886-928x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/dsc_0885-1024x599.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/dsc_0888-1024x700.jpg)