ВІДКРИЛИ ПОЧЕСНЕ КОНСУЛЬСТВО ІТАЛІЙСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ В ОДЕСІ
Одещина історично пов’язана з Італією. Георгіс Торичеллі, Александр Бернацци, Франциско та Джованні Фраполлі, Франциско Моранді та інші італійські митці були творцями архітектурних шедеврів, які донині є перлинами Одеси.
Упевнений, що з відкриттям Почесного консульства Італії в Одесі почнеться нова сторінка наших взаємин — на більш високому рівні, що дозволить втілювати в життя різноманітні перспективні проєкти, зокрема реконструкції та відбудови історичних пам’яток.
Одеська область завжди відкрита до діалогу з представниками Італії, а Одеська обласна військова адміністрація готова надати всебічну підтримку роботі Почесного консульства.
Слава Україні! Viva Italia!
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/375220921_168488236280211_5130540698146800784_n-1024x682.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/375226203_168475739614794_3406642585518148164_n-1024x768.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/376031713_168475499614818_4840535900438128303_n-1024x768.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/375051437_168475482948153_1700560281129790133_n-768x1024.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/375990596_168475462948155_3544010774547438194_n-1024x901.jpg)