В Приморському Будинку культури відбулася зустріч з ветеранами афганцями, воїнами-інтернаціоналістами та їхніми сім’ями.
Афганська війна – одна із трагічних сторінок історії нашого народу, яка тривала вдвічі довше, ніж Велика Вітчизняна. Її ніхто не оголошував, але вона забрала життя українців і залишила по собі невиліковні рани у 150 тисячах українських родин.
15 лютого 2022 року, в Приморському Будинку культури відбулася зустріч з ветеранами афганцями, воїнами-інтернаціоналістами та їхніми сім’ями. Присутні згадували про свій інтернаціональний обов’язок на території Афганістану і вшанували пам’ять полеглих побратимів хвилиною мовчання.
Зі словами шани та подяки до всіх воїнів звернувся голова Лиманської сільської ради Василь Резніченко: «Схиляємо голови на знак шани та глибокої вдячності за подвиг та витримку! Честь і слава вам, шановні ветерани Афганістану! Низький уклін батькам та матерям, які виховали Героїв. Ми пам’ятаємо і завжди пам’ятатимемо про кожного воїна-інтернаціоналіста.»
У тематичному заході взяли участь колективи Лиманського БК: вокальний ансамбль «Маленькі козачата» та солістка БК Ткаченко Оксана. Також виступили учасники Приморського БК: жіночий танцювальний колектив «Приморчанка», жіночий вокальний колектив Приморського БК, дитячий вокальний ансамбль «Веселі Дзвоники» та дитячий танцювальний колектив “Дивограй”.
Війни! Скільки їх було в історії людства. І завжди – це страждання, сльози, втрата самого дорогоцінного в житті, біль… Таким болем для багатьох громадян колишнього Радянського Союзу став Афганістан.
Залишається він біллю і сьогодні…
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273836152_991792631720543_2126848728887906534_n.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273858302_991792501720556_7601864409578929181_n.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273867291_991792741720532_8646116100410974990_n.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274001446_991792721720534_6659801680294675555_n.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274052577_991792608387212_6084194613967116210_n-1.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274115224_991792681720538_5606841886984787544_n.jpg)